Co nowego w onkologii i hematologii dziecięcej – doniesienia z Kongresów SIOP i ASH 2021

Co nowego w onkologii i hematologii dziecięcej – doniesienia z Kongresów SIOP i ASH 2021

Zachęcamy do wzięcia udziału online w konferencji, która odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2022 roku. Stanie się ona podsumowaniem dwóch najważniejszych i kluczowych dla środowiska onkohematologii dziecięcej wydarzeń – 2nd Annual Meeting of The European Society for Paediatric Oncology (SIOP Europe 2021) oraz 63rd ASH Annual Meeting and Exposition.

 

 

Pod tym linkiem znajdą Państwo program konferencji oraz możliwość bezpłatnej rejestracji na wydarzenie

 

Poruszone na tych sympozjach zagadnienia – najistotniejsze z punktu widzenia hematologii i onkologii dziecięcej – zostaną przedstawione na konferencji w formie wykładów eksperckich. Eksperci przybliżą aktualną wiedzę naukową w ujęciach teoretycznym i praktycznym. 

 

Konferencja będzie swego rodzaju zebraniem i podsumowaniem najnowszych opcji terapeutycznych z kraju i ze świata oraz przedstawieniem wyników przełomowych badań naukowych, przeprowadzanych w dziedzinie hematologii i onkologii dziecięcej. 

 

Patronem merytorycznym Konferencji „Co nowego w onkologii i hematologii dziecięcej – doniesienia z Kongresów SIOP i ASH 2021″ jest Polskie Towarzystwo Onkologii i Hematologii Dziecięcej, zrzeszające osoby profesjonalnie zajmujące się diagnozą i leczeniem chorób onkologicznych i hematologicznych u dzieci.

 

Dzięki Konferencji specjaliści z dziedzin hematologii i onkologii dziecięcej połączą swoje siły i podzielą się wiedzą oraz doświadczeniem, a wszystko z myślą o dobru najmłodszych pacjentów, którym nowe, przełomowe terapie są szczególnie potrzebne.