Narzędzie usprawniające komunikację wśród Członków PTOHD

Narzędzie usprawniające komunikację wśród Członków PTOHD

Już dziś udostępniamy Państwu narzędzie, które usprawni zarządzanie i komunikację wewnątrz naszego Towarzystwa. Opcja ta znajduje się na naszej stronie w zakładce Dla członków.

Członkowie, którzy wchodzą na stronę pierwszy raz, proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który pozwoli na założenie konta w systemie. Po wysłaniu zgłoszenia prosimy oczekiwać na wiadomość z loginem i hasłem.

Opłacenie składek członkowskich możliwe jest jedynie za pośrednictwem przelewy24 przez portal członkowski. Instrukcja do korzystania z tej opcji znajduje się poniżej.

Przypominamy:
1. Składka członkowska za rok 2024 wynosi 60 zł, opłacenie składki jest równoznaczne ze statusem „aktywny” oraz jest niezbędne do uczestnictwa w Zebraniu Walnym Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej podczas Zjazdu Towarzystwa w czerwcu 2024 r.
2. Pragniemy również poinformować o możliwości przystąpienia do SIOP-E, wszystkich zainteresowanych prosimy o zaznaczenie chęci w deklaracji członkowskiej w portalu oraz opłacenie składki przez portal. Możliwość dołączenia do SIOP-E oraz opłacenia składek za rok 2024 będzie trwała jedynie do 30 marca 2024 r. Po tym terminie można będzie jedynie zgłaszać chęć przystąpienia na rok kolejny.

W razie pytań, prosimy o kontakt z sekretariat@ptohd.pl.

Instrukcja logowania do konta członka PTOHD

Instrukcja opłacania składek członka PTOHD