SIOP 2023 I Ważne informacje logistyczne

SIOP 2023 I Ważne informacje logistyczne

W dniach 11-14 października 2023 roku w Ottawie (Kanada) odbędzie się 55. Kongres Międzynarodowego Towarzystwa Onkologii Dziecięcej (SIOP 2023). Doroczny Kongres SIOP gromadzi specjalistów onkologii dziecięcej z całego świata. Konferencja co roku poświęcona jest postępom w leczeniu dzieci, młodzieży i młodych dorosłych.

Drodzy Eksperci!

Termin nadsyłania abstraktów na kongres mija 15 sierpnia 2023.

Wciąż możecie Państwo uczestniczyć w kongresie korzystając ze zniżki. Do 20 września obowiązują zapisy z niższą opłatą rejestracyjną. Cennik opłat znajduje się tutaj.

Tegoroczna edycja kongresu odbywa się w Kanadzie. Przekazujemy Państwu kilka użytecznych informacji odnośnie procesu wizowego umożliwiającego uczestnictwo w spotkaniu jak największej liczby osób z całego świata.

Proces wizowy

  • SIOP może dostarczyć Państwu list stwierdzający zamiar uczestnictwa w dorocznym kongresie SIOP, który może pomóc w uzyskaniu wizy podróżnej.
  • Uczestnicy mogą wysłać zapytanie o list wizowy, korzystając z linku podczas procesu rejestracji.
  • Uczestnicy muszą się zarejestrować i opłacić w całości koszty uczestnictwa w kongresie przed złożeniem wniosku o wizę.
  • Listy wizowe nie są dostępne dla uczestników, którzy nie iścili pełnej zapłaty lub którzy anulowali swoją rejestrację.

Doroczny Kongres SIOP 2023 w Ottawie jest wydarzeniem zarejestrowanym przez Kanadyjski Departament ds. Imigracji, Uchodźców i Obywatelstwa (IRCC). Zobacz szczegóły tutaj.

Wydarzenia zarejestrowane w IRCC otrzymują unikalny specjalny kod wydarzenia, który pomaga śledzić i monitorować proces wizowy. Wnioskodawcy powinni oznaczyć swoje zgłoszenia kodem wydarzenia specjalnego, który można znaleźć w zaproszeniu dostarczonym przez organizatora wydarzenia.

Wszelkie pomocne informacje niezbędne do uzyskania wizy turystycznej na Kongres SIOPE, znajdziecie Państwo pod tutaj.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie wydarzenia.

Program Kongresu

Serdecznie zapraszamy do udziału!