Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XI Forum Pediatrów | Konferencja stacjonarna

22 marca - 23 marca

Szanowni Państwo,

w imieniu własnym oraz Organizatora Forum Pediatrów – Wydawnictwa Czelej – mam niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XI edycji tej konferencji. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 marca 2024 roku w Warszawie.

Zawód lekarza wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji i aktualizacji wiedzy. Na konferencji kładziemy szczególny nacisk na praktyczny aspekt przekazywanych przez nas wiadomości, w sposób nowoczesny i zgodnie z bieżącymi rekomendacjami.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji to „Od rozpoznania do leczenia – przypadki kliniczne”. Dzielenie się własnymi doświadczeniami oraz dyskusje na tematy, w których postępowanie nie zawsze może być jednoznaczne, mają ogromną wartość dodaną i stanowią inspirację w codziennej pracy zawodowej.

Podczas konferencji gościć będziemy niekwestionowanych ekspertów, którzy skupią się na analizie najbardziej istotnych problemów i najważniejszych doniesień z wielu dziedzin pediatrii. Obecność wykładowców różnych specjalności pozwoli spojrzeć na pacjenta w sposób holistyczny. Prelegentami będą także rezydenci z pediatrii prezentujący ciekawe przypadki, które stanowić będą cenne uzupełnienie wykładów. Nie zabraknie również stałego punktu programu – warsztatów, które pomogą w rozwoju umiejętności i kompetencji medycznych.

W trakcie dwóch dni Konferencji zaplanowaliśmy sesje: gastroenterologiczną, kardiologiczną, onkologiczną, endokrynologiczną, alergologiczną, nefrologiczną, hepatologiczną, wakcynologiczną, pulmonologiczną i psychiatryczną.

Mamy nadzieję, że problematyka przedstawiona w tak kompleksowym ujęciu będzie interesująca i pozwoli Państwu uaktualnić informacje na temat profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia dzieci i młodzieży.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w Forum Pediatrów, gdyż jest to niepowtarzalna okazja do wymiany poglądów w wielodyscyplinarnym gronie i spotkania się z kolegami. Jesteśmy przekonani, że ten wspólnie spędzony czas nie będzie stracony, a przyczyni się do lepszej konsolidacji środowiska pediatrycznego.

Kierownik naukowy Konferencji

Prof. dr hab. n. med. Teresa Jackowska

Prezes Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Link do wydarzenia

Szczegóły

Początek:
22 marca
Koniec:
23 marca
Witryna internetowa:
https://konferencja.forumpediatrow.pl/